İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fernandinho haberi doğru mu?

Bugün öğle saatlerinde Fernandinho gelişmesiyle futbol kamoyunun çalkalanması Galatasaraylıları heyecanlandırdı. 36 yaşında Manchester City kariyerini sonlandıran Fernandinho’nun boşta olması dolayısı ile Galatasaray’ın oyuncuyla temas kurduğu iddia ediliyor.

Fernandinho’nun 2 sene daha oynamak istediğinin altını çizen Galatasaray ve Türk basını oyuncuyla Galatasaray’ın ön anlaşma sağladığını ve oyuncuyu maaş konusunda ikna etmek için çalışmalara başladığını yazdı.

Peki Fernandinho Galatasaray’a gelir mi?

Fernandinho Galatasaray gibi bir çok kulübün peşinde olduğu bir futbolcu. Yaşlı olmasına rağmen fiziksel kapasitesinin yeterliliği, tercübesi ve pas trafiğindeki etkinliği ile son derece kaliteli bir oyuncu. Galatasaray’ın bu oyuncuyu getirmesi başkanlık seçimlerinin hemen ardından mümkünmüş gibi görünüyor. Nedeni ise; hem Fernandinho’ya Galatasaray gibi büyük bir kulübün teklif yapmaması diğeri ise oyuncunun maaş beklentisinin az olması. Tüm şartlar sağlanırsa Fernandinho gelecek sezon Galatasaray forması giyebilir ancak beklenmesi gereken bir durum var: O da Galatasaray başkanlık seçimleri.

Yorumlar kapatıldı.

Atistics Medya 2022 Tüm Hakları Saklıdır.