İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nihat Özdemir’den taleplere yanıt geldi: “Değerlendireceğiz.”

TFF başkanı Nihat Özdemir yaptığı açıklamalarla gündeme damga vurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde toplanan Kulüpler Birliği’nin aldığı karar ve deklere edilen metini de değerlendiren Özdemir, Pandemi dönemi itibariyle Kulüpler Birliği yabancı kuralının ertelenmesi konusunda bizlere fikir bildirdiler; değerlendireceğiz şeklinde konuştu.

Öte yandan kulüplerin geçen sezon yabancı kuralını kabul ederek bu sezonki durumu bildiğini ve buna göre imzaların atıldığını da bildiren TFF başkanı, iki gün içinde bu konu hakkındaki son kararlarını açıklayacaklarını da ekledi.

Kulüplerin transfer limitlerinin arttırılmasını da istediğini söyleyen Özdemir, bunu da değerlendirme altına alacaklarını söyledi ve ekonomik krizin takımları ne kadar fazla etkilediğini detaylarıyla birlikte aktardı.

Harcama limitlerini transfer sezonu başlamadan hemen önce açıklayacağını da ifade eden Özdemir, BEIN Sports için hukuki işlemlerin başladığını yayın gelirleri ile alakalı son taksitin halen daha taraflarına ödenmediğini belirtti.

Yorumlar kapatıldı.

Atistics Medya 2022 Tüm Hakları Saklıdır.