İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Romain Saiss ile prensipte anlaşmaya varıldı!”

VALERIEN ISMAEL ETKİSİ İLE TRANSFER OLUYOR!

Beşiktaş’ın 2 sezondur gündeminde olan fas asıllı, Wolves’in tecrübeli stoperi Romain Saiss için Türk basınında flaş bir iddia ortaya atıldı. Fas asıllı Fransız tecrübeli stoper’in bu sezon Wolves ile sözleşmesi sona ermiş ve Beşiktaş’ın oyuncu ile olan ilgilis tekrardan alevlenmişti. Saiss ile birlikte masada 3 Premier Ligi kulübüyle oturan Beşiktaş’ın bu transferi bu akşam saatlerinde bitirdiği iddia edildi.

Saiss ile prensipte anlaşmaya vardığı söylenen Beşiktaş, oyuncu ile 2+1, toplamda 3 yıl olmak üzere sözleşme imzalayacak. Bonservis bedeli ödenmeyen bu transferde Beşiktaş oyuncuya 1 yıllık 1.5 milyon avro ücret ödeyecek. Bonuslar dahil bu transferin yıllık 1.7 milyon avroya tekabül edeceği belirtiliyor.

VAN DIJK’I BİLE GEÇTİ!

Premier Lig’de bu sezon uzun top isabeti konusunda, savunmadan oyun kurma özelliği ile Virgil Van Dijk’ı geride bırakan Saiss gösterdiği performans ile Premier Lig’deki başarısını perçinlemiş oldu. Beşiktaş bu referans ile yaptığı transferle transfere en iyi başlangıç yapan takım durumunda.

BONSERVİSİ OLMAMASI ÇOK ÖNEMLİ!

Bonservisi elinde olan Romain Saiss’ın peşinde aldığımız haberlere göre bir çok İngiliz kulübü halen daha devrede. Saiss’ın Beşiktaş’ı seçmesindeki en önemli etken vatandaşı olduğu Valerien Ismael olduğu söylentiler arasında.

Yorumlar kapatıldı.