İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sergen Yalçın: “Yöneticiler altımı oydu”!


Beşiktaş
‘ın eski teknik direktörü Sergen Yalçın, ayrılığından sonra ilk kez konuştu. Beşiktaş‘ın eski futbolcusu ve menajeri Sinan Engin, Beyaz Futbol Youtube programında Sergen Yalçın ile konuşmasını anlattı.

Sinan Engin‘in ağzından Sergen Yalçın‘ın açıklamaları şu şekilde: “Sen de biliyorsun Sinan ağabey bütün yaz beraberdik, yönetimin bana yaptıklarını biliyorsun. Ben sadece Beşiktaş taraftarı için imza attım. Beni çok seven Beşiktaş taraftarı içim imza attım. Sezon başında 1 – 1.5 ay beni aramadılar. Sen biliyorsun bunları.

Ben Beşiktaş‘ın teknik direktörüyüm. Lizbon deplasmanına Şampiyonlar Ligi maçı için gittiğimizde gidip başka teknik direktörle(Pinheiro) görüşüyorlar. Beşiktaş yönetimi bana çok şey yaptı, altımı oydular.

Ahmet Başkan iyi bir insan, onunla bir sorunum yok ama onu yanlış yönlendirenler var. Ben Beşiktaş taraftarı için sezon başında sözleşme imzaladım.

Bu sezon takım çalıştırmayacağım, belki seneye de çalıştırmam. Çok şey var, hepsini anlatacağım. Beşiktaşlı yöneticiler benim altımı çok oydular.”

 

Yorumlar kapatıldı.

Atistics Medya 2022 Tüm Hakları Saklıdır.