İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Umut Bozok için Galatasaray Lorient kulübü ile görüşüyor!

Trabzon Umut Bozok transferinde beklemeye karar verdi!

Trabzonspor imza atması beklenen Umut Bozok’la yıllık maaş konusunda pürüz yaşıyor. Bordo mavililer, şimdilik bu transferde beklemeye geçti. Bu doğrultuda  Galatasaray’ın tekrardan devreye girdiği iddia edildi.

Eyüp Yıldız‘ın haberine göre Galatasaray Umut Bozok için ilk teklifi yaptı. Cenk Ergün 2.5 milyon avroluk teklifte bulundu. Lorient kulübü 4 milyon avro istiyor.

Eyüp Yıldız, ‘Umut Bozok Trabzonspor’a hayır demedi ama mümkünse Galatasaray’da olmak istiyor. Oradan gelecek teklifi bekledi. Günün sonunda Trabzonspor alabilir ama durum şimdilik bu ve artık Galatasaray’da pazarlık masasında.” açıklaması yaptı.

2 Yorum

  1. Batuhan Deveci Batuhan Deveci Haziran 23, 2022

    Gs sevgisi profesyonelliğinin önüne geçiyor ve bu maçlarda da çok belli oluyor bence. Gs dışında bir takıma giderse o takıma yazık olur boşa maliyet.

  2. Eren Can Eren Can Haziran 23, 2022

    Bazı futbolcular kendilerini küçük takımlarda çok iyi gösterip büyük bir performans ortaya koyabiliyor ve daha sonra büyük bir takıma geldiğinde bu yükü kaldırmayıp kötü bir performans ortaya koyabiliyorlar Umut Bozok da bu tarz bir oyuncu izlenimi veriyor bana o yüzden büyük takımlar için biraz tehlikeli bir oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.