İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Abdurrahim Albayrak’tan çarpıcı Gomis açıklaması!

Galatasaray’ın Başkan Mustafa Cengiz dönemindeki İkinci Başkan’ı olan ve uzun yıllar kulübün içinde görev alan Galatasaray Spor Kulübü Üyesi Abdurrahim Albayrak, şu anda gerçekleştirilen Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda konuşma yaptı.

Albayrak, konuşmasında Bafetimbi Gomis hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu: “Bir Gomis tutturduk gidiyoruz. Burası Galatasaray arkadaşlar bu kulübü Gomis yönetemez! Şampiyon olduk, Gomis‘i hocamızın raporu olmadan göndermemiz mümkün değil. Gomis’in, Süper Kupa Finali’nde penaltıyı nasıl laubali bir şekilde kullandığını açıp bakarsanız görürsünüz. Korner kullanılırken su içmeye gittiğini de!

Gomis, o zaman Yönetim Kurulu Odası’na geliyor ve diyor ki bana: ‘Ben Galatasaray‘ı şampiyon yaptım. Bu kulüpte en çok parayı ben alacağım. Feghouli alamaz. Feghouli 3 milyon 850 bin alıyor. Ben 4 milyon istiyorum, 3 milyon 250 bin alıyorum. Benim paramı 4 milyon yapacaksınız.’ diyor.”

Galatasaray’ın Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda sabah saat 10.00’dan bu yana sürüyor. Başkan Burak Elmas’ın ibra edilip, edilmeyeceği merak konusu. Toplantı, sadece GS TV ekranlarından canlı olarak yayınlanıyor.

Toplantıda başkan Burak Elmas ve yönetimi için mali ve idari ibra oylaması yapılacak.

Burak Elmas ve yönetimi ibra edilirse görevine devam edecek. Oylamada ibrasızlık durumu ortaya çıkarsa erken seçim kararı çıkacak.

Yorumlar kapatıldı.

Atistics Medya 2022 Tüm Hakları Saklıdır.