İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beşiktaş hala Weghorst’dan cevap bekliyor!

Transfer sezonuna hızlı giriş yapan Beşiktaş, öncelikle Romain Saiss transferini bitirdi ve akabinde Gedson Fernandes’i açıkladı.

Haftalardır Beşiktaş gündeminde olan Wout Weghorst’dan Beşiktaş bir türlü haber alamıyor. Basında yer alan haberlere göre Wout Weghorst ile 2 kez telekonferans ile bir araya gelen Beşiktaşlı yöneticiler oyuncu ile büyük ölçüde anlaşmış ancak oyuncunun kaygılarından dolayı bir türlü imza aşamasına gelememişlerdi.

Weghorst’a Almanya ve İngiltere’den bir çok takımdan teklif olduğunu ve bu konu üzerinde Türkiye’ye gelip gelmemek konusunda kararsız kaldığını geçen hafta twitter üzerinden aktarmıştık. Transfer gündemi programımızda da Weghorst transferinin çok zor gerçekleşeceğini, bunun da Weghorst’a olan taleplerden kaynaklı olacağını siz sevgili izleyenlerimize aktarmaya çalışmıştık.

Weghorst için geri sayım halen daha devam ediyor. Hollandalı milli için Frankfurt devrede. Beşiktaş ise oyuncu ile yarın son bir görüşme yapacak ve nihai kararını vermesini isteyecek.

Oyuncu geçen hafta Fenerbahçe ile anılmış, sosyal medya hesabı üzerinden daha önce takip ettiği Fenerbahçe’yi takipten çıkmıştı.

Yorumlar kapatıldı.