İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Domenec Torrent’den Kerem Aktürkoğlu bilgilendirmesi!

Galatasaray’ın Karagümrük ile karşılaştığı maçta sakatlanan Kerem Aktürkoğlu‘nun Fenerbahçe derbisinde oynama durumu belirsizliğini koruyor.

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent, Habertürk‘e verdiği röportajda milli futbolcunun son durumu ile ilgili konuştu.

“Cuma günü netleşir”

”Şu anda hala antrenmana çıkmadı. Oyuncular milli takımlara gitti. Uzun yolculuklar yaptı. Mesela Türk Milli Takımı her gün çift antrenman yaptı. Bazıları daha fazla antrenman yapar, bazıları daha az. Bazı takımlar topla çalışmaya önem verir, bazıları topsuz antrenmanlara. Mostafa Mohamed ve Feghouli de ülkelerinin milli takımlarından sakatlanarak döndü. Kerem, Karagümrük maçında rahatsızlığından dolayı oyundan çıktı. Karagümrük maçının devre arasında Cicaldau ve Taylan oyundan çıkmak istedi. 15 dakika daha oynamalarını istedim. Kerem’i her gün takip ediyoruz. Umarım derbide oynayabilir. Cuma günü netleşir. Oynayamazsa da farklı çözümler buluruz. Tabii ki de en iyi oyuncularla oynamak isteriz. Ancak bir oyuncunun yokluğunu bahaneye çevirirsek, yanlış yere odaklanmış oluruz.”

 

Yorumlar kapatıldı.

Atistics Medya 2022 Tüm Hakları Saklıdır.