İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ghezzal için büyük iddia: “Al-Nasr Leicester ile görüşmelere başladı.”

Geçtiğimiz günlerde Ghezzal hakkında yaptığımız canlı yayının ardından Beşiktaş’ın Ghezzal için tüm şartları zorladığını ve oyuncunun kalmak istemesi üzerine bunun Leicester’a karşı koz olarak kullanacağını değerlendirmiştik. Ghezzal için TFF’den gelecek limit artışını bekleyen Beşiktaş camiası, Leicester’a en az 4 milyon avro ödemeye hazırlanıyor. Ekstra olarak da kaynak arayışlarını sürdüren Beşiktaş Ghezzal için toplam 6 milyon avro’yu gözden çıkardı.

Ancak bugün öyle bir gelişme yaşandı ki; Aboubakar’ın yeni takımı Al-Nasr’ın Ghezzal’in kulübü Leicester City ile görüşme halinde olduğu ve ortalama 10 milyon avroluk bir bütçeyle İngiliz kulübünün kapısını çalacağı iddia edildi. Al-Nasr kulübünün maddi olarak problemi olmadığından bu olasılığın gerçekleşmesi muhtemel fakat Ghezzal Beşiktaş’ta kalmak istediğinden dolayı Beşiktaş’ın Leicester ile anlaşamasa bile oyuncuyu etki altında tutma olasığı epey bir yüksek. Ghezzal’ın Arap yarım adasına transferinin gerçekleşebilmesi için oyuncunun da Al-Nasr kulübünde oynamaya sıcak bakması gerekiyor.

Son gelen haberlere göre böyle bir şeyin gerçekleşme ihtimali olsa dahi Ghezzal’ın Şampiyonlar Ligi’nde vitrin yapabilmek ve Avrupa futbolunda devam etmek adına Beşiktaş’ta kalmak istediği belirtildi.

Yorumlar kapatıldı.

Atistics Medya 2022 Tüm Hakları Saklıdır.