Loading...
05/07
19:00
logoPyunik
0
logoCFR Cluj
0
05/07
20:00
logoMalmö FF
0
logoVikingur R.
0
05/07
20:45
logoLudogorets Razgrad
0
logoSutjeska Niksic
0
05/07
21:00
logoThe New Saints
0
logoLinfield FC
0
05/07
21:00
logoBallkani
0
logoZalgiris Vilnius
0
05/07
21:00
logoLech Poznan
0
logoKarabağ
0
05/07
21:30
logoShamrock Rovers
0
logoHibernians FC
0
05/07
21:45
logoShkupi
0
logoLincoln Red Imps
0
05/07
03:00
logoFortuna Köln
0
logoAhrweiler BC
0
05/07
12:00
logoUral
0
logoFK Ufa
0
05/07
12:00
logoVolgar Astrakhan
0
logoYenisey Krasnoyarsk
0
05/07
13:30
logoBrondby
0
logoLyngby
0
05/07
14:00
logoBolton Wanderers
0
logoStockport County
0
05/07
16:00
logoTekstilshchik
0
logoYenisey Krasnoyarsk
0
05/07
16:30
logoBB Erzurumspor
0
logoKonyaspor
0
05/07
17:00
logoDinamo Moscow
0
logoRubin Kazan
0
05/07
18:00
logoAnnecy
0
logoServette
0
05/07
18:00
logoSlovacko
0
logoTrinec
0
05/07
18:00
logoVoluntari
0
logoHapoel Beer Sheva
0
05/07
18:00
logoVorwarts Steyr
0
logoFSV Zwickau
0
05/07
18:30
logoKisvarda
0
logoAEK Larnaca
0
05/07
19:00
logoDonaufeld Wien
0
logoFloridsdorfer AC
0
05/07
19:00
logoLevski Sofia
0
logoEtar Veliko Tarnovo
0
05/07
19:00
logoRapid Bucarest
0
logoSlavia Prag
0
05/07
19:00
logoSandhausen
0
logoAstoria Walldorf
0
05/07
19:00
logoTriglav
0
logoRijeka
0
05/07
19:00
logoViktoria Plzen
0
logoBotosani
0
05/07
19:00
logoWarta Poznan
0
logoAalborg
0
05/07
19:30
logoCelje
0
logoFK Sarajevo
0
05/07
19:30
logoFenerbahçe
0
logoMOL Fehervar
0
05/07
19:30
logoHerzlake
0
logoMeppen
0
05/07
19:30
logoIllertissen
0
logoKottern
0
05/07
19:30
logoViktoria Aschaffenburg
0
logoEintracht Frankfurt
0
05/07
19:30
logoYoung Boys
0
logoDynamo Kiev
0
05/07
20:00
logoAnsbach 09
0
logoHollenbach
0
05/07
20:00
logoCSKA Sofia
0
logoSportist Svoge
0
05/07
20:00
logoFrechen
0
logoDüren Merzenich
0
05/07
20:00
logoGleisdorf
0
logoLebring
0
05/07
20:00
logoHeerenveen
0
logoFC Oss
0
05/07
20:00
logoLüner SV
0
logoBorussia Dortmund
0
05/07
20:00
logoSteinbach
0
logoKaan-Marienborn
0
05/07
20:00
logoWittenhorst
0
logoVVV-Venlo
0
05/07
20:30
logoNivo Sparta
0
logoDen Bosch
0
05/07
20:30
logoSturm Graz II
0
logoSC Weiz
0
05/07
21:00
logoHamilton
0
logoTranent Juniors
0
05/07
21:00
logoHitchin Town
0
logoStevenage
0
05/07
21:00
logoTelstar
0
logoLisse
0
05/07
21:30
logoAFC Rushden & Diamonds
0
logoMilton Keynes Dons
0
05/07
21:30
logoAlloa Athletic
0
logoQueens Park
0
05/07
21:30
logoAshton United
0
logoBarrow
0
05/07
21:30
logoBamber Bridge
0
logoWigan Athletic
0
05/07
21:30
logoEast Fife
0
logoHearts
0
05/07
21:30
logoKilmarnock
0
logoDunfermline Athletic
0
05/07
Canlı ( Ert. )
logoSt. Mirren
0
logoHartlepool United
0
05/07
21:30
logoStratford Town
0
logoBurton Albion
0
05/07
21:45
logoBadshot Lea
0
logoFarnborough
0
05/07
21:45
logoBasford United
0
logoNotts County
0
05/07
21:45
logoBedford Town
0
logoBarnet
0
05/07
21:45
logoBowers & Pitsea
0
logoSittingbourne
0
05/07
21:45
logoDorking Wanderers
0
logoSutton United
0
05/07
21:45
logoGoole
0
logoScarborough Athletic
0
05/07
21:45
logoHaringey Borough
0
logoWaltham Forest
0
05/07
21:45
logoHendon
0
logoWealdstone
0
05/07
21:45
logoLivingston
0
logoLinlithgow Rose
0
05/07
21:45
logoMacclesfield
0
logoCrewe Alexandra
0
05/07
21:45
logoMarket Drayton Town
0
logoAFC Telford United
0
05/07
21:45
logoMontrose
0
logoDundee FC
0
05/07
Canlı ( Ert. )
logoMontrose
0
logoDundee United
0
05/07
21:45
logoRothes
0
logoElgin City
0
05/07
21:45
logoStalybridge Celtic
0
logoMorecambe
0
05/07
21:45
logoWeston-super-Mare
0
logoExeter City
0
05/07
21:45
logoWorkington
0
logoDumbarton
0
05/07
21:45
logoWorthing
0
logoThree Bridges
0
USD16,82
EURO17,55
GBP20,38
BIST2.405,98
GR. ALTIN976,73
BTC340.826,97
4 Temmuz 2022, Pts

İşte programımızdan çıkardığımız iki günlük iddaa index listesi! (30 Temmuz – 1 Haziran)

Şükrü ÖĞÜTLÜ'DEN 29 Haziran Salı analiz tahmini ve kupon önerisi!
service

Programcımız Atilla Bora’nın iki gün için çıkardığı index mücadelelerinin listesi yayınlandı. Bol şanslar dileriz.

Yasal uyarı: Lütfen, aşağıdaki maçlara misli oynayarak gelir beklentisine girmeyiniz. Bu mücadelelerin tamamı istatistik ve matematik hesaplarına göre hesaplanarak çıkarılmıştır.

💥30 HAZİRAN İÇİN İNDEX LİSTESİ
➡️Kaapo – Espoo EFS KG VAR 1.57
➡️Trömsö – Kristiansunds EV YEMEZ HAYIR 1.30
➡️Sandefjord – Bodo/Glimt DEP 1.5 üstü 1.40
➡️Viking – Stabaek KG VAR 1.40
➡️Molde – Stromgodset 1.5 üstünde 1 1.30
➡️Hudiskvall – Pitea KG VAR 1.40
➡️Internacional – Palmeiras TGS 2-3 1.69
➡️Ponte Preta – Alagaono 2.5 altı 1.37
➡️Ponte Preta – Alagaono MS 0 2.65 Yüksek
➡️Brusque – Brasil De P. DEP YEMEZ HAYIR 1.26
➡️Goias – Vasco Da Gama DEP YEMEZ HAYIR 1.26
➡️Londrina – Avai IY 0.5 üst 1.41

💥1 TEMMUZ İÇİN İNDEX LİSTESİ
➡️Mjondalen – Odds BK DEP 1.5 üstü 2.22
➡️Mjondalen – Odds BK EV YEMEZ HAYIR 1.25 İdeali
➡️Valerenga – Sarpsborg 2.5 gol üstü 1.57
➡️Santos – Sport Recife MS 1 1.46
➡️Corinthians – Sao Paulo EV YEMEZ HAYIR 1.30
➡️Juventude – Gremio EV 0.5 üst 1.55
➡️Bregentino – Ceara TGS 2-3 1.68
➡️Atl. Miniero – Atl. Goianiense EV 1.5 üstü 1.81
➡️Belouizdad – Relizane MS1 Oran açıklanmadı
➡️Es Satif – Constantine KG VAR Oran açıklanmadı
➡️Ain Milla – Alger MS 02ç Oran açıklanmadı

 

Indexlerden oluşturan kuponlar Atistics TV katıl butonu destekçilerine gün içerisinde paylaşılıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İşte programımızdan çıkardığımız iki günlük iddaa index listesi! (30 Temmuz – 1 Haziran)
Giriş Yap

ATISTICS MEDYA ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!