İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Morita, Galatasaray’ın kursağında kaldı! İşte detaylar..

Hidemasa Morita’da Mustuz Son!

Ertan Süzgün‘ün haberine göre Galatasaray, Santa Clara forması giyen Hidemasa Morita transferi için Portekiz ekibi ve oyuncu tarafıyla görüşmelere başlamıştı.

Morita için son güncelleme Yakup Çınar’dan geldi,Morita için Sporting ve Santa Clara arasında bonservis sıkıntısı vardı ancak olay çözüldü. Galatasaray bu durumdan yararlanmak istiyordu, olmadı. Japon orta sahanın, Sporting’e transferi 3.8 milyon Euro’ya gerçekleşti.” açıklamasını yaptı.

5 Yorum

 1. Batuhan Deveci Batuhan Deveci Haziran 23, 2022

  Morita’yı vitor döneminde Fenerbahçe’ye gelmesi için çok dua ettim hatta uçak bileti bile hazırdı ama beceremedik. Mental ve fiziksel açıdan ligimiz için çok üst düzey bir futbolcu kalacaktı. Ben gsnin alacağına pek ihtimal vermiyordum zaten ama yine de iyi oldu 🙂

 2. Çağrı demirel Çağrı demirel Haziran 23, 2022

  İyi oldu bence bize uymazdı

 3. Bahadır Çaylak Bahadır Çaylak Haziran 23, 2022

  Atilla bey sizi severek takip ediyoruz, açıkçası tarafsızda buluyoruz ama transfer olsun olmasın kursağında kalmak nasıl bir başlıktır bilemedim. Sitenin kalitesine pek yakışmamış sanki . Haberleriniz ve emekleriniz için teşekkürler. Başarılar 👍👍

  • Duygu şahin Duygu şahin Haziran 24, 2022

   +1

 4. Eren Can Eren Can Haziran 24, 2022

  Vitor hocanın scout başarısı gerçekten olağan üstü bir seviyede keşke FB de sportif direktör olarak görevine devam etseydi bu tarz oyuncuları çok iyi tanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.