USD33,08
EURO35,99
GBP42,73
BIST10.921,61
GR. ALTIN2.524,82
BTC2.128.379,70
25 Temmuz 2024, Per

Sergen Yalçın neden imzalamıyor?

featured
service

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş ile sözleşme imzalaması beklenen Sergen Yalçın transferi krize dönüşüyor. Sergen Yalçın’ın prensipte Beşiktaş’a bu sezon için de söz verdiği ve kalmak istediğini biliyoruz. Bu gelişmelerin ardından geçen hafta İstanbul’a gelen ancak 1 gün sonra tekrardan Çeşme’ye dönen Yalçın, Ahmet Nur Çebi’nin yoğunluğu nedeniyle anlaşmayı erteledi. Söylenenlerin dışında futbol kamoyunun kafasında soru işaretleri var: Sergen Yalçın ile neden hala daha anlaşılmadı?

Sergen Yalçın Beşiktaş ile her koşulda anlaşacağını, paranın mevzu bahis olmadığını daha önce yaptığı röportajda ifade etmişti. Ancak medyada çıkan haberler Sergen Yalçın’ın 2 milyon avro teklif beklediği ve bunun Beşiktaş yönetimi tarafından verilmediği yönünde. Bu haberlerin aslının olmadığını Atistics Medya olarak rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Sergen Yalçın ile anlaşma sağlandı ancak Beşiktaş’ın transfer konusunda hocaya bazı oyuncularda söz veremediğinden dolayı ıslak imzanın geciktiği kulağımıza gelen haberler arasında.

Sergen Yalçın geçen hafta atacağı imzayı bu haftaya bırakmış bulunuyor. Beşiktaşlı yönetici Emre Kocadağ’ın Çeşme’ye gitmesiyle bugün veya yarın Sergen Yalçın ile resmi sözleşme imzalanması bekleniyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sergen Yalçın neden imzalamıyor?