İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Torrent’in vedasındaki detaylar!

Galatasaray’ın geçtiğimiz sezonun devre arasında eski yönetimin takımın başına getirdiği teknik adam Domenec Torrent ile tek taraflı olarak sözleşmeyi feshetti İşte detaylar..

Domenec Torrent dün akşam üstü sularında İstanbul’a tek başına geldi ve kendisini karşılayan herhangi bir Galatasaraylı yöneticiyi karşısında bulunmadı. Duruma sinirlenen Torrent, bir an önüne geçen TRT kamerasına da ufak bir temasta bulunarak tepki gösterdi.

Galatasaray yönetiminin tek taraflı olarak fesih ettiği Domenec Torrent’in sözleşmesinde tazminat maddesinin bulunmadığını söyleyen geçtiğimiz dönem yöneticilerinden Nihat Kırmızı’nın söyledikleri böylelikle gerçekliğini koruyamadı.

Torrent, kendisi ve ekibine ödenecek olan, bizlerinde haber olarak okurlarımıza aktardığımız, ortalama 2.2 milyon avro ücret ile Galatasaray’daki görevinden ayrıldı ve Galatasaray hakkında güzel ifadelerle camiaya veda etti.

İspanyol teknik adam “En büyük Cimbom!” ifadelerini kullanarak Türkiye’de kalacağı otele geçti.

Torrent’in ayrılığının ardından İstanbul’a gelen Okan Buruk transferinin bu hafta içerisinde Galatasaray tarafından açıklanması bekleniyor.

Yorumlar kapatıldı.