İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Umut Bozok Trabzonspor’a mı, Galatasaray’a mı gidiyor?

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’e damga vuran milli futbolcumuz Umut Bozok gösterdiği performans ile transferin en gözde isimleri arasında yer alıyor.

Umut Bozok’un geçtiğimiz hafta içinde Trabzonspor’a transfer olduğu yönünde iddialar basına sızdırılmıştı.

Trabzonspor’un Umut Bozok transferinde aşama kaydettiğini resmi olarak önemli kaynaklardan teyit edebildik ancak yine geçtiğimiz hafta Atistics TV youtube kanalımızda programcımız A. Bora’nın Eyüp Yıldız ile yaptığı canlı yayında, Yıldız’ın söyledikleri de pek göz ardı edilecek gibi değil.

Umut’un Galatasaray’ın yeni sportif direktörü Cenk Ergün ile görüşmeden Trabzonspor’a imza atmayacağını belirten Eyüp Yıldız, “Umut Bozok’un Galatasaray’da oynamak istediğini herkes biliyor bu yüzden bu transfer hemen, bir anda Trabzonspor’a dönecek bir transfer değil.” ifadelerini kullanmıştı.

Peki Umut Bozok transferi şu anda Trabzonspor için ne aşamada?

Umut Bozok için Lorient ile görüşme halinde olan ve Lorient ile anlaşıldığı iddia edilen Trabzonspor transfer komitesi oyuncuya resmi teklifte bulunarak detayları görüştü.

Umut Bozok Galatasaray’da oynamak istediğinden dolayı Trabzonspor’un teklifini beklettiği iddia edilen haberler arasında ciddiyetini koruyor.

Galatasaray’ın Okan Buruk transferinin açıklaması ve transfere onay vermesi halinde Umut Bozok’un kararını vereceği söyleniyor. Resmi olarak geri dönüşün, Umut Lorient’e geri döndükten sonra; 30 Haziran günü yapılması bekleniyor.

Yorumlar kapatıldı.