Aralık 8, 2021

Youtube Katıl Butonu Atistics Medya

Değerli Atistics TV Youtube takipçileri,

Bu sayfaya girerek hem bizlere destek vermeyi hem de kendi namınıza iddaa, futbol ve basketbol üzerine profesyonel analiz desteği almak istediniz. Öncelikle kanalımıza katılım göstermeye niyetlendiğiniz için teşekkür ederiz.

Maddi veya manevi olarak zarar görmemek adına lütfen bu bildiriyi okuyunuz. Katıl desteği almak isteyen tüm kullanıcılar bu bildiri kendilerine tebliğ edildikten sonra tüm deklarasyonu okumuş ve anlamış sayılmaktadır.

Atistics TV youtube kanalı iddaa şans oyunu üzerine futbol ve basketbol analizleri kapsamında izleyiciye ‘sadece tavsiyeler’ vermektedir. Kanalda yapılan öneriler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Katıl butonu dahil youtube kanalımızdan bizleri takip ederek kazanılan veya kaybedilen herhangi bir ücret kanalımıza mal edilemez ve şirketimiz bu kar veya zararlardan sorumlu tutulamaz. 

Katıl butonunda yapılan tüm tavsiyeleri değerlendirip değerlendirmemek kullanıcının özgür hür iradesine bağlıdır. Katıl butonu hizmeti Youtube’un Google’a bağlı olarak yayıncıyı desteklemek adına açılmış, kullanıcıların fayda sağlaması adına ek ayrıcalıklar da yayınlanması için Youtube kanalı sahibine tanınan bir haktır. 

Tüm Youtube kullanıcıları Türkiye dışında Youtube’a bu katıl ücretleri konusunda %30 komisyon ödemektedir. Buna ilave olarak %18 KDV + %25 gelir vergisini (şirket tipine göre) şirketin (kanalın) sahibi Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığına ödemektedir.

  1. Katıl butonuna gelmek isteyen kullanıcıya hiç bir şekilde ‘kazanç taahhütü YAPILMAZ
  2. Katıl butonuna gelen kullanıcılar aylık olarak otomatik ücretlendirirler. Eğer kullanıcının Youtube profilinde katıldığı kanal halen daha ‘ücretli abonelikler’ kısmındaysa kullanıcı her ay ödeme yapmaya otomatik olarak devam edebilir. (Bu, kredi veya debit kartınıza göre değişkenlik gösterebilir.) Buna bağlı olarak lütfen ay sonlarında aboneliğinizin devamını istemiyorsanız kontrollerinizi gerçekleştirmelisiniz. Aksi halde kanalımızın ücret iadesi hakkında her hangi bir politikası yoktur, olamaz. Kanalımız Youtube, yani Google şirketini muhatap almakta ve herhangi bir geri ödeme sözleşmesi arz etmemektedir.
  3. Katıl butonu ayrıcalığı için yapmanız gerekenler ve işleyiş en basit şekliyle aşağıdaki gibi anlatılmıştır:

MEDYA DESTEK KATIL PAKETİ

Medya Destek paketimiz aylık olarak 7.5 TL olarak kullanıcıya ücretlendirilir. Bu pakette haftada sadece 1 gün tüm paketlerdeki ‘ana misli kupon’ ve alternatif analiz yazıları kullanıcılara paylaşılır. Bu pakette başka hiç bir hizmet yoktur. Kanalımıza destek olmak için bu paketi kullanabilirsiniz. Şimdiye kadar bu paketi kullanan binlerce dostumuza tekrardan şükranlarımızı sunuyoruz.

 

SADECE CANLI TAKİP KATIL PAKETİ

Sadece canlı takip katıl paketimizde ‘ana misli kupon’ ve maç önü kuponlarını göremez ve görüntüleyemezsiniz. Aynı MEDYA DESTEK paketinde olduğu gibi bu paylaşımları sadece haftada 1 kez görüntüleyebilirler. Bu paketin en büyük özelliği ‘sadece canlı oynayanları gün içerisinde kara geçirmektedir. Editörlerimiz, özellikle canlı editörümüz Egemen ile birlikte, hafta sonları bir gün olmak üzere de yayıncımız Atilla BORA ile ÖZEL TELEGRAM paketimizde canlı maçları takip ederek kazanç peşinde koşabilirsiniz. Gün be gün editörlerimiz tarafından kar-zarar tablosu hazırlanarak dosyalanmaktadır. Telegram grubuna girmek isteyenler Youtube topluluklar kısmından yapılan TELEGRAM LİNKİ paylaşımlarını 2 gün de 1 olmak üzere takip ederek TELEGRAM grubuna giriş yapabilirler.

 

BIRIM SISTEMİ KATIL PAKETİ

Youtube katıl paketimizin ANA PAKETİ burasıdır. Yaklaşık 1300’den fazla dostumuzun olduğu bu pakette; ‘ana misli kuponlar, alternatif yüksek oranlı (her zaman değil) kuponlar, analiz yazıları ve zaman zaman 1.5 üstü 3.5 altı maç listeleri paylaşılmaktadır. Bu gruba girerek ana misli kuponları takibi yaparak aylık olarak genel bazda kar elde edebilmeniz performansımıza göre mümkündür. Tüm takipleri Youtube Topluluklar sekmesi üzerinden yapabileceğinizi unutmayınız. Bu grupta TELEGRAM GRUBU mevcuttur. Bu grupta üyeler birleriyle sohbet edemezler ancak Canlı Takip Katıl Paketi’nin TELEGRAM sayfasında sohbete katılabilirler. Basketbol editörlerimizin NBA ana kuponları da BU PAKETTE PAYLAŞILMAKTADIR. Furkan ve Artun’un NBA dışında Euroleague ve TBL kuponları ya da analiz yazıları zaman zaman TELEGRAM grubu üzerinden yayınlanmaktadır. TELEGRAM grubu linkleri 2 günde bir Youtube kanalımızın Topluluk sekmesinden genel bu paketi alanlara paylaşılmaktadır. Bu yüzden TELEGRAM’I DA gün içerisinde takip etmenizi tavsiye ederiz. Bu paketin aylık fiyatı 60 TL’dir.

 

EXCLUSIVE KATIL PAKETİ

Exclusive paketimiz aylık olarak 200 TL ile ücretlendirilir. Bu paketimizde BIRIM SİSTEMİNDE OLAN TÜM PAYLAŞIMLAR YAPILMAKTADIR. Birim sisteminin ana misli kupon önerisiyle EXCLUSIVE aynı kombineye oynar, en azından öyle tavsiye edilir. Kısaca, BİRİM İLE EXCLUSIVE paketinde ana misli kuponlar ortak ve TEKTİR! Exclusive grubunun EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİNDEN BİRİSİ diğer gruplardan farklı olarak programcımıza Whatsapp üzerinden günün mesai saatlerinde ulaşarak mesaj gönderebilir ve yorum alabilir. Bu grubun da TELEGRAM GRUBU AKTİFTİR. BİLDİRİM KANALI DIŞINDA SOHBET GRUBU DA MEVCUTTUR. PAKETİN EN ÖNEMLİ DİĞER ÖZELLİĞİ İSE; Ayda 10 veya 15 kez gönderilen TEK MAÇ MİSLİ KUPONLARDIR. Bunun yanı sıra ROLL KUPON TARZINDA 3 MAÇLIK 1.70’LİK KOMBİNE ÖNERİLERİYLE KATLAMA ÖNERİLERİ YAPILMAKTADIR.

 

ATISTICS DELUX

TÜM PAKETLERİ İÇERİSİNE ALAN YÜCE GÖNÜLLÜ TAKİPÇİLERİMİZİN, KAZANCINDAN BİZE BÜYÜK DESTEK VEREBİLECEĞİ BİR PAKETTİR. Bu paket aylık 350 TL’dir. Yayıncımız ile özel bir hat üzerinden gün içerisinde görüşme sağlanması gibi AYRICALIKLAR BULUNMAKTADIR. Exclusive’deki whatsapp hattı ile bire bir benzerlik göstermektedir. Bu pakette 7 ila 8 LİGDEN 2’Lİ ANA KUPON TAVSİYELERİMİZ YAYINLANMAKTADIR. Bu ayrıcalık başka hiç bir paketimizde yoktur.

Diğer tüm paketlerdeki ayrıcalıklar Delux’da yayınlanır. Ayrıca Delux üyeleri sarasında Telegram grubu bulunmaktadır. Şimdiden tüm Delux üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

Katıl butonuna girdim şimdi ne yapacağım?

  • Hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Youtube’un genel bildirimi telefonunuzda açık ise TOPLULUKTAN gelecek her bildiri telefonunuzun ana ekranına düşecektir. Eğer bildirim sorunu yaşıyorsanız her gece saat 02:00’de Youtube Topluluk kısmını (kanalımızın) kontrol ediniz.

 

Telegram’a girmek zorunda mıyım? Çok bildirim geliyor veya ben bu Telegram’ı çözemedim..

  • Kesinlikle hayır. Telegram’a girmek zorunda değilsiniz. Sadece kanalımızın Youtube topluluğunu takip ederek tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.

 

Peki, Telegram’a girdim. Ne işe yarayacak? Neden girdim?

  • Girmezseniz, basketbol editörlerimizin basketbol kuponlarını, analiz yazılarını GÖREMEZSİNİZ. Ayrıca SADECE CANLI TELEGRAM PAKETİNDE veya ÜST PAKETLERDE İSENİZ Canlı Takip Telegram grubuna girmezseniz CANLI YAPILAN HİÇ BİR TAHMİNİ GÖREMEZSİNİZ. (Canlı oynayanlar için geçerlidir.) Siz canlı oynamıyor, örneğin Birim Sistemi’nde iseniz TELEGRAM SADECE BASKETBOL İÇİN GEREKLİ OLABİLİR. Tüm bu detaylardan dolayı TELEGRAM’A gün içinde göz atmanızı, chat’ten rahatsız oluyorsanız chat gruplarından çıkarak sadece TELEGRAM BİLDİRİM KANALLARINI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

KATILA NASIL KATILABİLİRİM? TELEFONDAN OLMUYOR?

  • Bu soru gün içerisinde en az 50 kez aldığımız bir soru. IOS işletim sistemini kapsayan iphone cihazlarda KATIL BUTONU GENELLİKLE GÖRÜNMEMEKTEDİR. Android işletim sistemlerinde genellikle gözükse de BİR MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR VEYA LAPTOP vasıtasıyla profilinizden giriş yaparak KATIL BUTONUNA ÖDEME YAPARAK GİRMEK SON DERECE KOLAYDIR. Bu yüzden bu yöntemi tavsiye etmekteyiz.

 

 

Saygılarımızla,

Atistics Medya

Lütfen reklam engelleyicinizi durdurarak web sitemizi ziyaret ediniz. Teşekkürler.