İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Galatasaray’da Ndombélé çıkmazı! Galatasaray’a gelir mi?

Bu kadar maliyeti yüksek bir transferi Galatasaray kaldırabilir mi?

Ajans 1905 haberine göre Galatasaray, Tanguy Ndombélé ile için görüşmeler yapıyor, tüm şartlar zorlanacak. Ndombele, Galatasaray’ın transfer listesinde en üst sırada yer alıyor.

Sezonu Lyon’da tamamlayan Tottenham’ın Fransız ön liberosu için İngiliz gazeteci Ryan Ratty ilginç bir değerlendirme haberi yaptı. Ryan Ratty, “Tottenham, Ndombele‘nin maaşının yaklaşık üçte biri kadar bir teklifi kabul etmesi hiç de sürpriz olmaz. yılda 3.64 milyon sterline (yaklaşık 5 milyon avro) denk geliyor ki bu da Avrupa’da pek çok kulübün yaklaşamayacağı bir rakam.” dedi.

Tüm şartların zorlanmasına rağmen bu fiyat Galatasaray kulübü için astronomik bir rakam. Çok maliyetli olduğu için Ndombélé Galatasaray transferi bu aşamada biraz zor görünüyor.

3 Yorum

  1. Batuhan Deveci Batuhan Deveci Haziran 23, 2022

    Gs tüm şartları zorladı ve istediği parayı verdi diyelim oyuncu açısından düşünürsek o seviyede bir futbolcunun bir yıl oynayacağı bir kulübün avrupa arenasında olmaması bence çok büyük bir eksi parayı verse bile gelme ihtimali çok zor bence.

  2. Ahmet Erkan Ahmet Erkan Haziran 24, 2022

    Türk kulüplerine birileri, bu paraları harcayabilecek güçlerinin hele ki bu ekonomik kriz ortamında olmadığını hatırlatmalı!

  3. Eren Can Eren Can Haziran 24, 2022

    Mali şartlar bu kadar kötü iken bu tarz futbolcuların gelebilmesi artık çok zor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.